Ansatte

Vi er svært stolte av våre eiendommer og våre tjenester, men vi er uten sammenligning enda mer stolte av våre medarbeidere.

Hver enkelt ansatt er meget dedikert og engasjert i arbeidet med å tilby førsteklasses service til våre kunder. Vår erfaring og profesjonelle holdning gjenspeiler seg i alle deler av firmaets aktiviteter: salg, administrasjon, finansiering, lovverk, bygging og vedlikehold.

Vi snakker flere språk, slik som engelsk, gresk, tysk, arabisk, estisk og skandinaviske språk, og vi gjør vårt beste for at du skal føle deg velkommen og ivaretatt. Vår førsteprioritet i Kreta Eiendom er at du skal kjenne deg trygg og tilfreds.

Ellen Hansen

General director/Owner
ellen@kretaeiendom.com
+ 30 28310 21431

Bassem Mustafa

Construction manager
+30 28310 21430

Anthoula Mumutzi

Lawyer/Partner
+30 28310 21430

Kyriaki Antonogiannaki

Manager
kyriaki@kretaeiendom.com
+30 28310 21430

Jaana Albri

Real Estate Agent
jaana@kretaeiendom.com
+30 28310 21433

Konstantinos Hoxhaj

Architecture | Real Estate
kostas@kretaeiendom.com
+30 28310 21436

Pernilla Larsson

Marketing
pernilla@kretaeiendom.com
+30 28310 21434

Katerina Stagaki

After sales coordinator
katerina@kretaeiendom.com
+ 30 28310 20453

Fani Ieronimaki

Rental Coordinator
fani@kretaeiendom.com
+30 28310 21435

Irini Kalisperaki

Financial administrator
irini@kretaeiendom.com
+30 28310 20450

Dimitris Kostopoulos

Financial Administrator
dimitris@kretaeiendom.com
+30 28310 21452

Sophia Bessi

Financial Administrator
sophia@kretaeiendom.com
+30 28310 20451

Leonidas Pantelakis

Financial adviser

Shkelzen Gjeci

Gardener

Adonis Mantadakis

Handyman

Noris Xifa

Handyman

Yiannis Plaitis

Handyman

Romeo Cela

Handyman

Yiannis Nakis

Handyman

Katerina Panaretaki

Property cleaning

Contact information

Kreta Eiendom SA
Arkadiou 1
74131 Rethymno
Crete
Greece

EOT-license 1041E60000079301

Business Hours

(winter season)
Monday, Wednesday and Friday 9:00-17:00
Tuesday, Thursday 9:00-21:00
Saturday 10:00-15:00

Social media

Newsletter

We send out information about our latest developments, properties for sale and for rent