Ansatte

Vi er svært stolte av våre eiendommer og våre tjenester, men vi er uten sammenligning enda mer stolte av våre medarbeidere.

Hver enkelt ansatt er meget dedikert og engasjert i arbeidet med å tilby førsteklasses service til våre kunder. Vår erfaring og profesjonelle holdning gjenspeiler seg i alle deler av firmaets aktiviteter: salg, administrasjon, finansiering, lovverk, bygging og vedlikehold.

Vi snakker flere språk, slik som engelsk, gresk, tysk, arabisk, estisk og skandinaviske språk, og vi gjør vårt beste for at du skal føle deg velkommen og ivaretatt. Vår førsteprioritet i Kreta Eiendom er at du skal kjenne deg trygg og tilfreds.

Bassem Mustafa

Byggeleder
+30 28310 21430

Anthoula Mumutzi

Advokat/Partner
+30 28310 21430

Kyriaki Antonogiannaki

Manager
kyriaki@kretaeiendom.com
+30 28310 21430

Konstantinos Hoxhaj

Arkitekt design
kostas@kretaeiendom.com
+30 28310 21436

Pernilla Larsson

Marketing
pernilla@kretaeiendom.com
+30 28310 21432

Katerina Stagaki

After sales coordinator
katerina@kretaeiendom.com
+ 30 28310 20453

Fani Ieronimaki

Rental Coordinator
fani@kretaeiendom.com
+30 28310 21435

Irini Kalisperaki

Finans administrator
irini@kretaeiendom.com
+30 28310 20450

Jaana Albri

Eiendomsmegler
jaana@kretaeiendom.com
+30 28310 21433

Sophia Bessi

Financial Administrator
sophia@kretaeiendom.com
+30 28310 20451

Leonidas Pantelakis

Finansrådgiver

Noris Xifa

Handyman

Romeo Cela

Handyman

Yiannis Nakis

Handyman

Katerina Panaretaki

Property cleaning

Kontaktinformasjon

Kreta Eiendom SA
Arkadiou 1
74131 Rethymno
Crete
Greece

EOT-license 1041E60000079301

Åpningstider

Sommersesong
Mandag og onsdag 9-17
Tirsdag, torsdag og fredag 9-22
Lørdag 10-15

Sosiale medier

Nyhetsbrev

Vi sender ut informasjon om våre siste prosjekter, eiendommer for salg og leie.